top of page
Ieškoti

Užduodami klausimai apie regresinę terapiją

𝐊𝐚𝐬 𝐲𝐫𝐚 𝐡𝐢𝐩𝐧𝐨𝐳𝐞̇?

Hipnozės sąvokos aiškinimų yra labai daug. Pateikiu vieną iš jų. Hipnozė (gr. hypnos – miegas), psichologinio poveikio sukelta, į miegą panaši, ypatinga sąmonės būsena (hipnotinis transas). Hipnozės tikslas – pasiekti žmogaus pasąmonę (pasąmonė reguliuoja kūno pojūčius ir emocijas, pasąmonėje yra atmintis), nuraminant sąmoningąjį protą. Hipnotizuojamasis yra sąmoningas, sutelkęs dėmesį į vieną objektą. (Jevgenij Šarov. Visuotinė lietuvių enciklopedija).


𝐀𝐫 𝐬𝐞𝐚𝐧𝐬𝐨 𝐦𝐞𝐭𝐮 𝐦𝐢𝐞𝐠𝐨𝐬𝐢𝐮? 𝐀𝐫 𝐠𝐚𝐥𝐢𝐮 𝐩𝐫𝐚𝐫𝐚𝐬𝐭𝐢 𝐬𝐚̨𝐦𝐨𝐧𝐞̨ 𝐢𝐫 𝐧𝐢𝐞𝐤𝐨 𝐧𝐞𝐚𝐭𝐬𝐢𝐦𝐢𝐧𝐭𝐢?

Seanso metu mes būname labiau atsipalaidavę, bet sąmoningumas yra kelis kartus didesnis (alfa, teta būsena) už esantį įprastoje (beta) būsenoje. Kartais seanso metu žmogus gali užmigti (delta būsena), bet yra paprašomas sugrįžti atgal ir tęsti savo pojūčių kelionę. Tai nesutrikdo proceso ir leidžia jam vykti toliau.

Regresinės terapijos metu neįmanoma prarasti sąmonės ar likti transo būsenoje. Iš transo būsenos išeinama per trumpą laiką.


𝐀𝐫 𝐡𝐢𝐩𝐧𝐨𝐭𝐞𝐫𝐚𝐩𝐢𝐣𝐚 𝐯𝐞𝐢𝐤𝐬𝐦𝐢𝐧𝐠𝐚, 𝐣𝐞𝐢 𝐣𝐢 𝐚𝐭𝐥𝐢𝐞𝐤𝐚𝐦𝐚 𝐨𝐧𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐩𝐥𝐚𝐭𝐟𝐨𝐫𝐦𝐨𝐣𝐞?

Hipnozės veiksmingumas online toks pat kaip ir atliekant ją gyvai. Žmogus kartais jaučiasi net komfortiškiau, nes padeda saugi namų aplinka, ir dar labiau atsipalaiduoja.

Kai žmogus įsitaiso patogiai, užsimerkia, visą dėmesį nukreipia į savo vidinius pojūčius, labai greitai užmiršta, kur jis esąs ir kas yra šalia. Žmogui tuo metu yra svarbus santykis su savimi ir su vedančiuoju, jo balsu.


𝐀𝐫 𝐡𝐢𝐩𝐧𝐨𝐭𝐞𝐫𝐚𝐩𝐢𝐣𝐚 𝐠𝐚𝐥𝐢 𝐛𝐮̄𝐭𝐢 𝐩𝐫𝐚𝐤𝐭𝐢𝐤𝐮𝐨𝐣𝐚𝐦𝐚, 𝐤𝐚𝐢 𝐥𝐚𝐮𝐤𝐢𝐮𝐨𝐬𝐢

Taip, tai net rekomenduojama!

Būsima mama padėdama sau ir išlaisvindama save nuo viduje tvyrančių baimių ir įtampos, padeda ir būsimam vaikeliui vystytis ramiai, su meile.


50 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page