top of page
Ieškoti

Užduodami klausimai apie regresinę terapiją

𝐀𝐫 𝐡𝐢𝐩𝐧𝐨𝐳𝐞̇ 𝐲𝐫𝐚 𝐬𝐚𝐮𝐠𝐮𝐬 𝐩𝐚𝐠𝐚𝐥𝐛𝐨𝐬 𝐬𝐚𝐮 𝐛𝐮̄𝐝𝐚𝐬 𝐢𝐫 𝐤𝐚𝐢𝐩 𝐭𝐚𝐢 𝐯𝐞𝐢𝐤𝐢𝐚?

Tai visiškai saugu.

Iš hipnozės būsenos jūs galite išeiti bet kuriuo metu, jeigu jaučiate diskomfortą. Kol esate hipnozės būsenoje, įvykį, kuris buvo dramatiškas jūsų gyvenime, jūs išgyvensite iš naujo, bet jausitės saugiai, nes būsite tik to įvykio stebėtojas. Terapiautas visą laiką bus ryšyje su jumis ir padės saugiai surasti priežastis, kurios sukėlė jus varginančią problemą, bei padės keisti jūsų jausmą, būseną toje situacijoje.


𝐊𝐨𝐤𝐢𝐚𝐬 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐦𝐚𝐬 𝐠𝐚𝐥𝐢𝐦𝐚 𝐢𝐬̌𝐬𝐩𝐫𝐞̨𝐬𝐭𝐢 𝐡𝐢𝐩𝐧𝐨𝐳𝐞̇𝐬 𝐩𝐚𝐠𝐚𝐥𝐛𝐚?

Įtampa, baimė, nepasitikėjimas savimi, maža savivertė, depresija, nerimas, agresija, pyktis, kaltės jausmas, įvairi simptomatika kūne, odos problemos, miego sutrikimai ir kt.


𝐀𝐫 𝐡𝐢𝐩𝐧𝐨𝐳𝐞̇ 𝐠𝐚𝐥𝐢 𝐩𝐚𝐝𝐞̇𝐭𝐢 𝐬𝐩𝐫𝐞̨𝐬𝐭𝐢 𝐯𝐚𝐢𝐤𝐮̨ 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐦𝐚𝐬?

Taip, gali.

Iki šešerių - devynerių metų vaikų problemas galima spręsti per hipnoterapijos praktikas tėvams. Vėlesniame amžiuje jau patys vaikai geba keisti vidines diskomforto būsenas, tuo pat metu kurdami naujus elgesio modelius.


𝐀𝐫 𝐯𝐞𝐢𝐤𝐬 𝐡𝐢𝐩𝐧𝐨𝐭𝐞𝐫𝐚𝐩𝐢𝐣𝐚 𝐣𝐞𝐢𝐠𝐮 𝐯𝐚𝐫𝐭𝐨𝐣𝐮 𝐯𝐚𝐢𝐬𝐭𝐮𝐬?

Taip, veiks. Tačiau vaistai, ypač antidepresantai, apsunkina darbą. Jie veikia slopinančiai, nes yra stiprūs anestetikai, blokuojantys sąmonę. O hipnozė yra darbas su savo vidiniais pojūčiais, todėl vaistai ir apsunkina darbą.

Prieš susitikimą arba kiek įmanoma ilgiau iki jo patariama nevartoti antidepresantų ar panašių vaistų.117 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page